Prezent na 22 urodziny

Nadchodzą 22 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 22 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dwudziestodwulatka, jak również dwudziestodwulatki. Wiadomo, że niektórzy przykładają większą wagę do tego dnia, inni znowu mniej, jednak Ty jako przyjaciel, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić wyjątkowy prezent. Online możesz odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z uniwersalnych prezentów na 22 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który od razu zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam wykonać porządny research lub oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 22 urodziny
prezent na 22

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 22 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 22, 22 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub wybrać na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu idealny prezent na 22!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 22 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że dwudziestedrugie urodziny bliskiego są ważnym wydarzeniem. Kupując ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest teraz niezwykle popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się przebojem urodzin i nie raz będziesz go kupować. Zachęcam do wybrania rękodzieła, w wielu przypadkach jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 22 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 22 latka lub 22 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na stronie galerii, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz sądzisz, że zamawiając taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Może nie znalazłeś idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta czy też jego praca. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 22!