Prezent na 56 urodziny

Zbliżają się 56 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 56 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciosześciolatka, jak również pięćdziesięciosześciolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 56 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co przydaje się w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Najlepiej zrobić porządny research lub oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 56 urodziny
prezent na 56

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 56 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 56, 56 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu wyjątkowy prezent na 56!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 56 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że obchodzone pięćdziesięcioszóste urodziny znajomego to bardzo ważna data. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Wybierzesz ten i Ty?

Zapomnij o typowych prezentach, które są kompletnie niepotrzebne, albo też nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Wręczając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie przebojem imprezy i nie raz będziesz go zamawiać. Zapraszam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 56 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 56 latka lub 56 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich innych prac w zakładce galeria, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że wybierając taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy też jego zawód. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 56!