Prezent na 32 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 32 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 32 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestodwulatka, a także trzydziestodwulatki. W niektórych domach przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. W internecie można odszukać pełno pomysłów prezentowych, które zapewne i Tobie już chodziły po głowie. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 32 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej wykonać dobry research albo oddać moje ręce wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 32 urodziny
prezent na 32

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 32 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (również te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 32, 32 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 32!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci swoje 32 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że trzydziestedrugie urodziny znajomego to bardzo ważna data. Wybierając ręcznie rysowany obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Podarowując tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie hitem imprezy i ponownie złożysz tu zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 32 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 32 latka lub 32 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret według własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich rysunków w zakładce galeria, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace i według Ciebie wybierając taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta albo też jego zawód. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 32!