Prezent na 28 urodziny

Nadchodzą 28 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 28 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dwudziestoośmiolatka czy też dwudziestoośmiolatki. Wiadome jest, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić wyjątkowy prezent. Online można odszukać masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 28 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co przydaje się w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Najlepiej zrobić dobry research albo oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 28 urodziny
prezent na 28

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 28 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 28, 28 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu idealny prezent na 28!

Chcesz aby solenizant zapamiętał swoje 28 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też trzeba zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie dwudziesteósme urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Kupując ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się przebojem tego dnia i nie skończy się tylko na tym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 28 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 28 latka lub 28 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? chęcią przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich innych prac na podstronie galeria, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że wybierając taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta lub też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 28!