Prezent na 88 urodziny

Nadchodzą 88 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Kup coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat - co na prezent dla 88 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego osiemdziesięcioośmio, a także ośiemdziesięcioośmiolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić wyjątkowy prezent. W internecie można znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród praktycznych prezentów na 88 urodziny i to wcale nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który od razu będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Polecam zrobić porządny research albo oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 88 urodziny
prezent na 88

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 88 urodziny? Czemu nie, ale czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 88, 88 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 88!

Chcesz aby solenizant zapamiętał swoje 88 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też warto zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że świętowane ośiemdziesięcioósme urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie rysowany obraz, zapewnisz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się hitem imprezy i nie skończy się tylko na tym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 88 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 88 latka lub 88 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? chęcią przerzucę na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym - chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich prac na stronie galerii, tam można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okazje. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace i według Ciebie zamawiając taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy też jego praca. Zgodnie z tym mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 88!