Prezent na 24 urodziny

Nadchodzą 24 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 24 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dwudziestoczterolatka, jak również dwudziestoczterolatki. W niektórych domach bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. Internet owocuje w niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z uniwersalnych prezentów na 24 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Zamawiając coś, co przydaje się w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 24 urodziny
prezent na 24

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 24 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 24, 24 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu wyjątkowy prezent na 24!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 24 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, dlatego też trzeba zadbać także i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że dwudziesteczwarte urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Nie kupuj typowych prezentów, które są oczywiście nieprzydatne, albo też nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent zapewne będzie hitem tego dnia i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 24 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 24 latka lub 24 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? chęcią przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich prac na podstronie galeria, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz sądzisz, że zamawiając taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Może nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta czy też jego praca. Zgodnie z tym mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy szczegóły i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 24!