Prezent na 34 urodziny

Nadchodzą 34 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Jaki prezent dla 34 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestoczterolatka, a także trzydziestoczterolatki. W niektórych przypadkach solenizanci przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które na pewno i Tobie już chodziły po głowie. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 34 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Zamawiając coś, co może się się przydać w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Najlepiej wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 34 urodziny
prezent na 34

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 34 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 34, 34 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub zamówić na mojej stronie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 34!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 34 urodziny na długo? Jest to szczególna data, więc trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że świętowane trzydziesteczwarte urodziny znajomego są ważną datą. Wybierając ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Zapomnij o typowych prezentach, które są kompletnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie hitem urodzin i nie skończysz tylko na tym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 34 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 34 latka lub 34 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym - chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich prac na podstronie galeria, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz według Ciebie kupując taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie są mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta czy też jego zawód. Na tej podstawie mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 34!