Prezent na 39 urodziny

Nadchodzą 39 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 39 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestodziewięciolatka czy też trzydziestodziewięciolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić wyjątkowy prezent. Online można odszukać masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród praktycznych prezentów na 39 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczny wariant, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam zrobić porządny research lub oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 39 urodziny
prezent na 39

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 39 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 39, 39 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 39!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 39 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że obchodzone trzydziestedziewiąte urodziny znajomego są ważną datą. Decydując się na ręcznie rysowany obraz, zapewnisz oryginalną pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się hitem imprezy i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 39 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 39 latka lub 39 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi - chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich rysunków w zakładce galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Dopasuj motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że kupując taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta albo to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 39!