Prezent na 25 urodziny

Zbliżają się 25 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Dylemat - co na prezent dla 25 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dwudziestopięciolatka, a także dwudziestopięciolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród praktycznych prezentów na 25 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent na 25 urodziny, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Polecam wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 25 urodziny
prezent na 25

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 25 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 25, 25 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. Praktyczny prezent na dwudzieste piąte urodziny czy może postawić na śmieszne prezenty, taki który na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego? Według mnie niezapomniany prezent jest dobrym pomysłem i taki na pewno ucieszy każdego.

Możesz spróbować iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata! Wielkimi krokami zbliżają się 25 urodziny, a ty wciąż nie masz pomysłu jaki będzie najlepszy prezent na te specjalne okazje? Nie stawiaj na coś co przydaje się na co dzień, kieruj się jego pasją, a zapamięta 25 urodziny na długo!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 25!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci własne 25 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, więc należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na 25 urodziny. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie dwudziestepiąte urodziny bliskiego to niezwykle istotna data. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Wręczając tego typu świetny prezent urodzinowy pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością stanie się przebojem tego dnia i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, w wielu sytuacjach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 25 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 25 latka lub 25 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na papier Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu i uświetnisz jego 25 w domowym zaciszu, w gronie znajomych. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich prac na stronie galerii, tam można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na 25 urodziny, a także i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia. Rysunek stanie się prezentem, dzięki któremu osoba obdarowana doceni też swój wygląd!

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace oraz sądzisz, że kupując taką podarujesz doskonały prezent na 25 urodziny drugiej osobie? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większość cen zamieszczone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 25 urodziny!