Prezent na 36 urodziny

Zbliżają się 36 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 36 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego trzydziestosześciolatka czy też trzydziestosześciolatki. W niektórych domach bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć masę pomysłów prezentowych, które na pewno i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród uniwersalnych prezentów na 36 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam wykonać dobry research albo oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 36 urodziny
prezent na 36

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 36 urodziny? Czemu nie, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 36, 36 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub wybrać na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 36!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci swoje 36 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też należy zadbać też i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że obchodzone trzydziesteszóste urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo też każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się przebojem imprezy i znowu złożysz tu zamówienie. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 36 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 36 latka lub 36 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich prac na stronie galerii, gdzie można znaleźć wiele inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne okazje. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace i uważasz, że kupując taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie znalazłeś idealnie dopasowanej karykatury? Z chęcią narysuje nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwanie nie są mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta albo też jego praca. Zgodnie z tym mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 36!