Prezent na 44 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 44 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 44 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego czterdziestoczterolatka czy też czterdziestoczterolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają większą wagę do tego dnia, inni z kolei mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które na pewno i Tobie już przeszły przez myśl. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 44 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Polecam wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 44 urodziny
prezent na 44

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 44 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 44, 44 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić na tej stronie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 44!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci własne 44 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc warto zadbać też i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że świętowane czterdziesteczwarte urodziny znajomego to bardzo ważna data. Kupując ręcznie stworzony obraz, zapewnisz oryginalną pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie atrakcją imprezy i znowu złożysz tu zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 44 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 44 latka lub 44 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? Z przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich prac na podstronie galeria, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz według Ciebie wybierając taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Może nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne rysunki nie są mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta lub to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 44!