Prezent na 41 urodziny

Nadchodzą 41 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 41 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego czterdziestojednolatka, jak również czterdziestojednolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. W internecie możesz odszukać masę pomysłów prezentowych, które z pewnością i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 41 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co może się się przydać w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który od razu będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam zrobić dobry research lub oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 41 urodziny
prezent na 41

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 41 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (również te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 41, 41 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu idealny prezent na 41!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 41 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc należy zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że świętowane czterdziestepierwsze urodziny bliskiego to bardzo ważna data. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są kompletnie niepotrzebne, albo też każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie atrakcją tego dnia i nie skończy się tylko na tym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 41 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 41 latka lub 41 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Z przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich prac na stronie galerii, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki i uważasz, że wybierając taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta albo to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 41!