Prezent na 71 urodziny

Zbliżają się 71 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 71 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego siedemdzisięciojedno czy też siedemdziesięciojednolatki. W niektórych domach przykładają większą wagę do tego dnia, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 71 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Polecam zrobić porządny research albo oddać moje ręce wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 71 urodziny
prezent na 71

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 71 urodziny? Czemu nie, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 71, 71 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 71!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 71 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, więc warto zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że świętowane siedemdziesięciopierwsze urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo też nie będą te żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością będzie atrakcją tego dnia i nie raz będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 71 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 71 latka lub 71 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na papier Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na stronie galerii, tam można znaleźć całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki oraz według Ciebie zamawiając taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Może nie udało Ci się znaleźć perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub też jego praca. Zgodnie z tym mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 71!