Prezent na 42 urodziny

Nadchodzą 42 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 42 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego czterdziestodwulatka, a także czterdziestodwulatki. Wiadome jest, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako przyjaciel, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w pełno pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród praktycznych prezentów na 42 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 42 urodziny
prezent na 42

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 42 urodziny? Czemu nie, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 42, 42 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 42!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 42 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, dlatego też trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że obchodzone czterdziestedrugie urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz oryginalną pamiątkę na zawsze solenizantowi! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Nie kupuj typowych prezentów, które są kompletnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie atrakcją imprezy i nie poprzestaniesz tylko na tym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 42 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 42 latka lub 42 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? Z przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich innych prac na stronie galerii, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że wybierając taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Może nie udało Ci się znaleźć perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy też jego zawód. Na tej podstawie mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 42!