Prezent na 94 urodziny

Nadchodzą 94 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 94 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięcioczterolatka czy też dziewięćdziesięcioczterolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić wyjątkowy prezent. W internecie można znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością i Tobie już chodziły po głowie. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 94 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co może się się przydać w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej wykonać porządny research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 94 urodziny
prezent na 94

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 94 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 94, 94 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub kupić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 94!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 94 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie dziewięćdziesięcioczwarte urodziny bliskiego są szczególną datą. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata dla solenizanta! Zdecydujesz się na zamówienie?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Wręczając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie atrakcją imprezy i nie raz będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 94 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 94 latka lub 94 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich innych prac na stronie galerii, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, wybrany rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki oraz według Ciebie zamawiając taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne rysunki nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta lub to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Często wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy szczegóły i zabieram się do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 94!