Prezent na 49 urodziny

Nadchodzą 49 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Kup coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 49 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego czterdziestodziewięciolatka, a także czterdziestodziewięciolatki. Oczywiście niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 49 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam zrobić porządny research albo oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 49 urodziny
prezent na 49

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 49 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 49, 49 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub zamówić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 49!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci własne 49 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, dlatego też trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że czterdziestedziewiąte urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są kompletnie nieprzydatne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się hitem tego dnia i znowu złożysz u mnie zamówienie. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 49 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 49 latka lub 49 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? Z przerzucę na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich innych prac na stronie galerii, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie wybierając taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta lub to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Często wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 49!