Prezent na 47 urodziny

Nadchodzą 47 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Kup coś ciekawego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 47 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego czterdziestosiedmiolatka, jak również czterdziestosiedmiolatki. Oczywiście niektórzy bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako przyjaciel, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić jakiś ciekawy prezent. W internecie można znaleźć masę pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród praktycznych prezentów na 47 urodziny, a to też nie jest złym rozwiązaniem. Kupując coś, co może się się przydać w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam zrobić dobry research lub oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 47 urodziny
prezent na 47

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 47 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 47, 47 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub wybrać wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 47!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 47 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, dlatego też warto zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że czterdziestesiódme urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie kupuj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które jest teraz niezwykle popularne. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się przebojem urodzin i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 47 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 47 latka lub 47 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? chęcią przeleję na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich rysunków na stronie galerii, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz sądzisz, że wybierając taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne rysunki nie są mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta albo to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 47!