Prezent na 90 urodziny

Zbliżają się 90 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 90 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciolatka czy też dziewięćdziesięciolatki. W niektórych domach przykładają większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać jakiś ciekawy prezent. W internecie możesz odszukać pełno pomysłów prezentowych, które na pewno i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 90 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Polecam zrobić dobry research albo oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 90 urodziny
prezent na 90

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 90 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 90, 90 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy, z jednej strony to dobry prezent, jednak może warto pomyśleć o czymś bardziej spersonalizowanym.

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata! Zabawne prezent sprawdzają się w każdym wieku!

Spraw bliskiemu idealny prezent na 90!

Chcesz aby solenizant zapamiętał swoje 90 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, dlatego też trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że obchodzone dziewięćdziesiąte urodziny znajomego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie rysowany obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Dając taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się przebojem imprezy i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 90 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 90 latka lub 90 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? Chętnie przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie z przyjemnością podarujesz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich prac na podstronie galeria, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne okazje. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się super pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace i uważasz, że wybierając taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Może nie udało Ci się znaleźć perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta czy też jego praca. Zgodnie z tym mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większość cen zamieszczone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Szybka dostawa to mój standard! Dogadamy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 90 urodziny!