Prezent na 45 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 45 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Kup coś ciekawego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 45 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego czterdziestopięciolatka, jak również czterdziestopięciolatki. W niektórych domach bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać naprawdę wyjątkowy prezent na urodziny. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród praktycznych prezentów na 45 urodziny i to też nie musi być złym pomysłem. Zamawiając coś, co może się się przydać w na co dzień, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać porządny research lub oddać moje ręce wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 45 urodziny
prezent na 45

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 45 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 45, 45 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni, grawerowana karafka i wiele wiele innych rzeczy. Praktyczny prezent na urodziny to nie zawsze ucieszy obdarowaną osobę. Znajdź idealny pomysł na dobry prezent – tu znajdziesz inspiracje!

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub kupić na tej stronie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 45!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 45 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc warto zadbać też i o fajny prezent na urodziny! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na nietypowy prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że czterdzieste piąte urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Kupując ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są kompletnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazjęTen perfekcyjny prezent na pewno będzie atrakcją tego dnia i niejednokrotnie będziesz go kupować. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 45 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 45 latka lub 45 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Z przyjemnością wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich innych prac na podstronie galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na najlepszy prezent urodzinowy, z okazji urodzin, oczywiście też i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki i według Ciebie zamawiając taką podarujesz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta czy też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 45!