Prezent na 57 urodziny

Nadchodzą 57 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 57 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciosiedmiolatka, a także pięćdziesięciosiedmiolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają dużo większą wagę do tego dnia, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. W internecie możesz odszukać masę pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z praktycznych prezentów na 57 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co przydaje się w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Najlepiej wykonać porządny research lub oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 57 urodziny
prezent na 57

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 57 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 57, 57 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 57!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 57 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, dlatego też należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że pięćdziesięciosiódme urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz ten i Ty?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są oczywiście niepotrzebne, albo też nie będą te żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent zapewne stanie się atrakcją tego dnia i znowu złożysz u mnie zamówienie. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 57 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 57 latka lub 57 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich prac na podstronie galeria, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okazje. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny format

Spodobały Ci się moje rysunki i uważasz, że kupując taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Może nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne rysunki nie będą mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta czy też jego zawód. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 57!