Prezent na 65 urodziny

Nadchodzą 65 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 65 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciopięciolatka, a także sześćdziesięciopięciolatki. Wiadomo, że niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, jednak Ty jako przyjaciel, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić trafiony prezent na urodziny. W internecie można odszukać masę pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z praktycznych prezentów na 65 urodziny i to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać porządny research lub oddać moje ręce stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 65 urodziny
prezent na 65

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 65 urodziny? Czemu nie, ale czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 65, 65 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni, kubek termiczny, naszyjnik z kamieniami szlachetnymi i dużo innych rzeczy. Może to też być karta podarunkowa, ale coś personalizowanego to na pewno znajdziesz idealny pomysł. Kupując prezent na tej stronie możesz na to liczyć. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub zamówić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się świetną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 65!

Nie masz pomysłu na dobry prezent? Podaruj emocje i wybierz pamiątkę na długie lata! Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 65 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, dlatego też trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent na urodziny! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent z okazji urodzin. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie sześćdziesięcio piąte urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo też każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując tego typu niezwykły prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten najlepszy prezent z całą pewnością będzie atrakcją imprezy i niejednokrotnie będziesz go kupować. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent na urodziny dla bliskiego!

prezent dla 65 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 65 latka lub 65 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie z przyjemnością podarujesz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie podzielę się swoimi. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich innych prac w zakładce galeria, gdzie można znaleźć całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia. Tu świetnie sprawdzi się niezwykle proste rozwiązanie – spersonalizowany prezent.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że wybierając taką podarujesz doskonały prezent bliskiemu? Może nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z chęcią narysuje nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne rysunki nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta lub też jego zawód. Zgodnie z tym mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek! 

Często wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większość cen znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 65! Przy większych zamówieniach dostawa gratis!