Prezent na 19 urodziny

Zbliżają się 19 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Wybierz coś ciekawego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 19 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dziewięćnastolatka czy też dziewięćnastolatki. Oczywiście niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród praktycznych prezentów na 19 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Polecam zrobić porządny research lub oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 19 urodziny
prezent na 19

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 19 urodziny? Czemu nie, jednak czasem też warto kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 19, 19 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub wybrać wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 19!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 19 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, więc trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że obchodzone dziewięćnaste urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie hitem urodzin i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 19 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 19 latka lub 19 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? chęcią przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi - chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne okazje. Taki specjalny prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje prace oraz uważasz, że wybierając taką podarujesz idealny prezent bliskiemu? Może nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Często wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 19!