Prezent na 60 urodziny

Zbliżają się 60 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 60 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciolatka, jak również sześćdziesięciolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. Online można znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 60 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 60 urodziny
prezent na 60

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 60 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 60, 60 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy.

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu wyjątkowy prezent na 60!

Chcesz aby solenizant zapamiętał swoje 60 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, dlatego też warto zadbać też i o wyjątkowy prezent na 60 urodziny, który przypadnie do gustu każdemu! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie sześćdziesiąte urodziny bliskiego są szczególną datą. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Wybierzesz ten i Ty? Taki oryginalny podarunek z pewnością przypadnie do gustu i zrobi wrażenie na bliskiej osobie.

Nie kupuj typowych prezentów, które są kompletnie niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Podarowując tego typu ciekawy prezent na 60 urodziny pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten fajny prezent na pewno stanie się atrakcją tego dnia i niejednokrotnie będziesz go kupować. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent na 60 urodziny dla bliskiego!

prezent dla 60 latka

 Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 60 latka lub 60 latki!

Podobają Ci się moje prace, a nie wiesz co jaki wybrać prezent na urodziny taty? Kup coś absolutnie wyjątkowego na okrągłe 60 urodziny. Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? chęcią przeleję na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich prac na podstronie galeria, tam można znaleźć wiele inspiracji na wymarzony prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki świetny prezent na 60 urodziny z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin. Ciekawe prezenty, dopasowane do zainteresowań solenizanta, będą oryginalnym upominkiem dla obdarowanej osoby!

Wybierz motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki i uważasz, że kupując taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się ekskluzywny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 60!