Prezent na 31 urodziny

Zbliżają się 31 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Kup coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 31 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestojednolatka, jak również trzydziestojednolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić jakiś ciekawy prezent. Online można znaleźć masę pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 31 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Polecam zrobić porządny research lub oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 31 urodziny
prezent na 31

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 31 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 31, 31 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub kupić na tej stronie portret, a także karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 31!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 31 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że trzydziestepierwsze urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz oryginalną pamiątkę na zawsze solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością będzie hitem urodzin i nie raz będziesz go zamawiać. Zapraszam do wybrania rękodzieła, w wielu sytuacjach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 31 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 31 latka lub 31 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Z przerzucę na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich innych prac na stronie galerii, gdzie znajdziesz wiele inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace i według Ciebie wybierając taką podarujesz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i siadam do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 31!