Prezent na 61 urodziny

Zbliżają się 61 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 61 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciojednolatka, a także sześćdziesięciojednolatki. W niektórych domach przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić jakiś ciekawy prezent. Online możesz znaleźć masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród praktycznych prezentów na 61 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać porządny research albo oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 61 urodziny
prezent na 61

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 61 urodziny? Czemu nie, jednak czasem możesz zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 61, 61 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub wybrać na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 61!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał swoje 61 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że sześćdziesięciopierwsze urodziny znajomego są szczególną datą. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Nie kupuj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Podarowując tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością będzie przebojem tego dnia i nie raz będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 61 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 61 latka lub 61 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Chętnie przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie z przyjemnością podarujesz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie podzielę się swoimi. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich rysunków na stronie galerii, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, dowolny format

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie zamawiając taką podarujesz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z chęcią narysuje indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne rysunki nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta czy to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 61!