Prezent na 100 urodziny

Zbliżają się 100 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Kup coś ciekawego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 100 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego stulatka, jak również stulatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać jakiś ciekawy prezent. W internecie można odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z uniwersalnych prezentów na 100 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam wykonać porządny research albo oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 100 urodziny
prezent na 100

Co kupić – jaki prezent dla 100 latki?

Śmieszny prezent na 100 urodziny? Oczywiście, że tak, chociaż czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 100, 100 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub wybrać na tej stronie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 100!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci własne 100 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że setne urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są kompletnie nieprzydatne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie hitem urodzin i znowu złożysz u mnie zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 100 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 100 latka lub 100 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? chęcią przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich rysunków na podstronie galeria, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace oraz sądzisz, że kupując taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne rysunki nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta czy też jego zawód. Na tej podstawie mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 100!