Prezent na 53 urodziny

Zbliżają się 53 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 53 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciotrzylatka czy też pięćdziesięciotrzylatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród uniwersalnych prezentów na 53 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Najlepiej wykonać porządny research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 53 urodziny
prezent na 53

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 53 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 53, 53 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 53!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 53 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że obchodzone pięćdziesięciotrzecie urodziny znajomego są szczególną datą. Decydując się na ręcznie rysowany obraz, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Wręczając taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie atrakcją imprezy i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 53 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 53 latka lub 53 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac w zakładce galeria, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz według Ciebie kupując taką sprawisz doskonały prezent drugiej osobie? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne rysunki nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta czy to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 53!