Prezent na 69 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 69 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Kup coś ciekawego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat - co na prezent dla 69 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciodziewięciolatka, jak również sześćdziesięciodziewięciolatki. W niektórych domach bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić jakiś ciekawy prezent. Online można znaleźć masę pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już chodziły po głowie. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 69 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co może się się przydać w na co dzień, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Polecam zrobić porządny research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 69 urodziny
prezent na 69

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 69 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 69, 69 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub wybrać wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 69!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał swoje 69 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że obchodzone sześćdziesięciodziewiąte urodziny bliskiego są szczególną datą. Decydując się na ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten idealny prezent zapewne będzie atrakcją tego dnia i nie poprzestaniesz tylko na tym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 69 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 69 latka lub 69 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? chęcią przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich innych prac na stronie galerii, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki i według Ciebie zamawiając taką podarujesz doskonały prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 69!