Prezent na 23 urodziny

Nadchodzą 23 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 23 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dwudziestotrzylatka czy też dwudziestotrzylatki. Wiadomo, że niektórzy przykładają większą wagę do tego dnia, inni znowu mniej, ale jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. Online można znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 23 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej zrobić porządny research albo oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 23 urodziny
prezent na 23

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 23 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 23, 23 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 23!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 23 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że świętowane dwudziestetrzecie urodziny znajomego to bardzo ważna data. Kupując ręcznie rysowany obraz, zapewnisz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są kompletnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się atrakcją tego dnia i ponownie złożysz tu zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 23 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 23 latka lub 23 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twój pomysł, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich prac na stronie galerii, gdzie można znaleźć wiele inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki i sądzisz, że kupując taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta albo też jego praca. Zgodnie z tym mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 23!