Prezent na 16 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 16 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 16 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego szesnastolatka czy też szesnastolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 16 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Kupując coś, co przydaje się w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać dobry research lub oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 16 urodziny
prezent na 16

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 16 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 16, 16 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 16!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 16 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też należy zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że świętowane szesnaste urodziny znajomego są ważną datą. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Wybierzesz go i Ty?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością stanie się przebojem tego dnia i niejednokrotnie będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 16 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 16 latka lub 16 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret według własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na papier Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich prac na stronie galerii, gdzie można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki oraz według Ciebie wybierając taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta lub też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 16!