Prezent na 81 urodziny

Zbliżają się 81 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Jaki prezent dla 81 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięciojednolatka, a także ośiemdziesięciojednolatki. W niektórych domach przykładają dużo większą wagę do tego dnia, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić jakiś ciekawy prezent. W internecie możesz odszukać masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z uniwersalnych prezentów na 81 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Najlepiej zrobić dobry research albo oddać moje ręce stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 81 urodziny
prezent na 81

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 81 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 81, 81 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub wybrać na mojej stronie portret, a także karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 81!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 81 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie ośiemdziesięciopierwsze urodziny znajomego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie stworzony obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz ten i Ty?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest teraz niezwykle popularne. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się przebojem tego dnia i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 81 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 81 latka lub 81 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym - chętnie podzielę się swoimi. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich prac na stronie galerii, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje rysunki oraz według Ciebie zamawiając taką podarujesz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie są mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta lub też jego zawód. Na tej podstawie mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 81!