Prezent na 99 urodziny

Zbliżają się 99 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś ciekawego i zamów rysowane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 99 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciodziewięciolatka, a także dziewięćdziesięciodziewięciolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które zapewne i Tobie już chodziły po głowie. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 99 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Polecam zrobić porządny research lub oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 99 urodziny
prezent na 99

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 99 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 99, 99 to nowe 18 itp. lub też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić na tej stronie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 99!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 99 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też trzeba zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że dziewięćdziesięciodziewiąte urodziny znajomego to wyjątkowa data. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie kupuj typowych prezentów, które są kompletnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się przebojem urodzin i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 99 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 99 latka lub 99 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? chęcią przerzucę na papier Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich prac w zakładce galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz uważasz, że kupując taką podarujesz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 99!