Prezent na 66 urodziny

Zbliżają się 66 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 66 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciosześciolatka, a także sześćdziesięciosześciolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z uniwersalnych prezentów na 66 urodziny i to wcale nie jest złym rozwiązaniem. Kupując coś, co przydaje się w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Najlepiej zrobić dobry research albo oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 66 urodziny
prezent na 66

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 66 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem też warto kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 66, 66 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub zamówić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 66!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 66 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, więc trzeba zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie sześćdziesięcioszóste urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie przebojem urodzin i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 66 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 66 latka lub 66 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przerzucę na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich rysunków na stronie galerii, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz według Ciebie wybierając taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy też jego praca. Zgodnie z tym mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 66!