Prezent na 92 urodziny

Nadchodzą 92 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Jaki prezent dla 92 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciodwulatka czy też dziewięćdziesięciodwulatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić wyjątkowy prezent. W internecie można znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród uniwersalnych prezentów na 92 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Najlepiej zrobić porządny research albo oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 92 urodziny
prezent na 92

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 92 urodziny? Czemu nie, jednak czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 92, 92 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub wybrać na mojej stronie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 92!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 92 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, dlatego też należy zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że dziewięćdziesięciodrugie urodziny bliskiego są szczególną datą. Kupując ręcznie stworzony obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście nieprzydatne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie atrakcją imprezy i ponownie złożysz tu zamówienie. Zachęcam do wybrania rękodzieła, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 92 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 92 latka lub 92 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? chęcią przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich innych prac na stronie galerii, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie zamawiając taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne rysunki nie są mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta albo to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 92!