Prezent na 74 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 74 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 74 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego siedemdziesięcioczterolatka, a także siedemdziesięcioczterolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. Online można odszukać pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 74 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co może się się przydać w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 74 urodziny
prezent na 74

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 74 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 74, 74 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub zamówić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 74!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 74 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też warto zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że i dla Ciebie siedemdziesięcioczwarte urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie rysowany obraz, zapewnisz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością stanie się przebojem tego dnia i nie skończy się tylko na tym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 74 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 74 latka lub 74 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret według własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który następnie z przyjemnością podarujesz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi - ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich rysunków na stronie galerii, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne okazje. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Dopasuj motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki i według Ciebie wybierając taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub też jego zawód. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 74!