Prezent na 96 urodziny

Nadchodzą 96 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 96 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciosześciolatka, a także dziewięćdziesięciosześciolatki. W niektórych domach bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć masę pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z uniwersalnych prezentów na 96 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Polecam zrobić porządny research albo oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 96 urodziny
prezent na 96

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 96 urodziny? Oczywiście, że tak, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 96, 96 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 96!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci swoje 96 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie dziewięćdziesięcioszóste urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością stanie się atrakcją tego dnia i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 96 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 96 latka lub 96 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz uważasz, że kupując taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Może nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie są mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Często wybieranym formatem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy szczegóły i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 96!