Prezent na 75 urodziny

Zbliżają się 75 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 75 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego siedemdziesięciopięciolatka, jak również siedemdziesięciopięciolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które z pewnością i Tobie już chodziły po głowie. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z praktycznych prezentów na 75 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam wykonać dobry research lub oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 75 urodziny
prezent na 75

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 75 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 75, 75 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne, skórzany portfel i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata! Personalizowane prezenty są dobrym pomysłem – skorzystaj dlatego z naszej oferty.

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 75!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 75 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, więc warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na personalizowany prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że świętowane siedemdziesięcio piąte urodziny znajomego to bardzo ważna data. Decydując się na ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo też każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Wręczając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością będzie atrakcją tego dnia i niejednokrotnie będziesz go kupować. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 75 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 75 latka lub 75 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich prac na stronie galerii, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace oraz uważasz, że kupując taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie znalazłeś idealnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większość cen znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Szybka dostawa. Dogadamy szczegóły i zabieram się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 75!