Prezent na 55 urodziny

Nadchodzą 55 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Kup coś nieszablonowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 55 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciopięciolatka, a także pięćdziesięciopięciolatki. Wiadome jest, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z praktycznych prezentów na 55 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co może się się przydać w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam zrobić dobry research albo oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 55 urodziny
prezent na 55

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 55 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 55, 55 to nowe 18 itp. lub też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. Praktyczny prezent na urodziny, czy może jednak zabawny prezent? Jeżeli szukasz prezentu to zdecyduj się na coś personalizowanego. Będzie to idealny prezent urodzinowy, także i na inne okazje.

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu wyjątkowy prezent na 55!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 55 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, więc warto zadbać także i o odpowiedni prezent na urodziny! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że obchodzone pięćdziesięcio piąte urodziny znajomego to bardzo ważna data. Kupując ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty z niego skorzystasz? Nie wiesz jaki prezent kupić? Trafiłeś świetnie!

Zapomnij o typowych prezentach, które są kompletnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą one żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na urodziny na pewno stanie się hitem urodzin i znowu złożysz tu zamówienie. Zachęcam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 55 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 55 latka lub 55 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty urodzinowe. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Z przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich prac na podstronie galeria, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne święta. Taki specjalny prezent na urodziny z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia. Postaw na naprawdę wyjątkowy prezent.

Dopasuj motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace oraz uważasz, że zamawiając taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią narysuje nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta lub też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 55!