Prezent na 20 urodziny

Nadchodzą 20 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 20 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dwudziestolatka czy też dwudziestolatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić jakiś ciekawy prezent. W internecie możesz znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z praktycznych prezentów na 20 urodziny i to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Polecam wykonać dobry research lub oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 20 urodziny
prezent na 20

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 20 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 20, 20 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. Warto pomyśleć czy praktyczny prezent doskonale sprawdzi się w gronie znajomych. Jeżeli szukasz prezentu to lepszym pomysłem będzie nieszablonowy prezent. 20 stka to wyjątkowa okazja, przyszły solenizant, na pewno to doceni!

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata! Niezapomniany prezent zostawi po sobie niezapomniane wrażenia. Jeżeli nie masz pomysłu to chętnie pomogę!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 20!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci własne 20 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też trzeba zadbać też i o doskonały prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent na 20 urodziny. Pokaż, że dwudzieste urodziny znajomego są ważną datą. Decydując się na ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Wręczając taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na 20 urodziny na pewno będzie atrakcją imprezy i niejednokrotnie będziesz go kupować. Zapraszam do wybrania rękodzieła, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 20 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 20 latka lub 20 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę albo portret według własnego pomysłu? Z przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich prac w zakładce galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent na 20 urodziny z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, wybrany rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki i uważasz, że kupując taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta albo to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 20!