Prezent na 38 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 38 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Kup coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 38 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestoośmiolatka czy też trzydziestoośmiolatki. Oczywiście niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, ale jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. Online można odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród praktycznych prezentów na 38 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Polecam wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 38 urodziny
prezent na 38

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 38 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 38, 38 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 38!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 38 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że obchodzone trzydziesteósme urodziny bliskiego to niezwykle istotna data. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o typowych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością stanie się hitem urodzin i nie raz będziesz go kupować. Zachęcam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 38 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 38 latka lub 38 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? Chętnie przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich innych prac na podstronie galeria, tam można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, dowolny format

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie kupując taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta czy też jego zawód. Na tej podstawie mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 38!