Prezent na 73 urodziny

Zbliżają się 73 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 73 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego siedemdziesięciotrzylatka, a także siedemdziesięciotrzylatki. Wiadome jest, że niektórzy przykładają dużo większą wagę do tego dnia, inni znowu mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z praktycznych prezentów na 73 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co może się się przydać w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Najlepiej zrobić porządny research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 73 urodziny
prezent na 73

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 73 urodziny? Czemu nie, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 73, 73 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 73!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 73 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać też i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie siedemdziesięciotrzecie urodziny znajomego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Wręczając taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie przebojem urodzin i niejednokrotnie będziesz go kupować. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 73 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 73 latka lub 73 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? Chętnie przerzucę na papier Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich prac w zakładce galeria, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie super pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny format

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie zamawiając taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta albo to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 73!