Prezent na 95 urodziny

Nadchodzą 95 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Kup coś nieszablonowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 95 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciopięciolatka czy też dziewięćdziesięciopięciolatki. Wiadomo, że niektórzy przykładają większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, ale jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które na pewno i Tobie już chodziły po głowie. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 95 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co przydaje się w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczną opcję, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Polecam zrobić dobry research albo oddać moje ręce stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 95 urodziny
prezent na 95

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 95 urodziny? Czemu nie, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 95, 95 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić na tej stronie portret, a także karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 95!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 95 urodziny na długo? Jest to szczególna data, więc warto zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że świętowane dziewięćdziesięciopiąte urodziny bliskiego są ważnym wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Wybierzesz ten i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością stanie się przebojem urodzin i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 95 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 95 latka lub 95 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki i sądzisz, że kupując taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Może nie odszukałeś tu trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie są mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy szczegóły i zabieram się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 95!