Prezent na 29 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 29 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 29 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dwudziestodziewięciolatka czy też dwudziestodziewięciolatki. W niektórych domach przykładają dużo większą wagę do tego dnia, inni z kolei mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w pełno pomysłów prezentowych, które zapewne i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 29 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co przydaje się w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Najlepiej wykonać porządny research lub oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 29 urodziny
prezent na 29

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 29 urodziny? Oczywiście, że tak, chociaż czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 29, 29 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub zamówić na tej stronie portret, a także karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 29!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 29 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też trzeba zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że i dla Ciebie dwudziestedziewiąte urodziny znajomego są ważną datą. Wybierając ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie hitem imprezy i znowu złożysz tu zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 29 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 29 latka lub 29 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przerzucę na papier Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie podzielę się swoimi. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich prac na podstronie galeria, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje prace i uważasz, że zamawiając taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Może nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Z chęcią narysuje nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta albo też jego zawód. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 29!