Prezent na 54 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 54 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 54 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego pięćdziesięcioczterolatka, a także pięćdziesięcioczterolatki. W niektórych domach bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić wyjątkowy prezent. W internecie możesz odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 54 urodziny i to wcale nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co przydaje się w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Polecam zrobić porządny research lub oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 54 urodziny
prezent na 54

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 54 urodziny? Czemu nie, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 54, 54 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub wybrać na mojej stronie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 54!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał swoje 54 urodziny na długo? Jest to szczególna data, więc należy zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie pięćdziesięcioczwarte urodziny znajomego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na lata solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Nie kupuj typowych prezentów, które są oczywiście nieprzydatne, albo też każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest teraz niezwykle popularne. Wręczając taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie przebojem tego dnia i nie poprzestaniesz tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 54 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 54 latka lub 54 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich rysunków w zakładce galeria, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz według Ciebie zamawiając taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta albo też jego zawód. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 54!