Prezent na 97 urodziny

Zbliżają się 97 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Kup coś ciekawego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Jaki prezent dla 97 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciosiedmiolatka czy też dziewięćdziesięciosiedmiolatki. Oczywiście niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako przyjaciel, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. Online można odszukać masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 97 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 97 urodziny
prezent na 97

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 97 urodziny? Czemu nie, jednak czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 97, 97 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 97!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci swoje 97 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że świętowane dziewięćdziesięciosiódme urodziny znajomego to wyjątkowa data. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się przebojem tego dnia i nie raz będziesz go zamawiać. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 97 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 97 latka lub 97 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret według własnego pomysłu? chęcią przeleję na papier Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich prac na stronie galerii, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje prace oraz uważasz, że wybierając taką podarujesz doskonały prezent bliskiemu? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta czy też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie wyjątkowym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 97!