Prezent na 83 urodziny

Nadchodzą 83 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 83 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięciotrzylatka czy też ośiemdziesięciotrzylatki. W niektórych domach bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 83 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Kupując coś, co przydaje się w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 83 urodziny
prezent na 83

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 83 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 83, 83 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 83!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci własne 83 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc warto zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie ośiemdziesięciotrzecie urodziny bliskiego są ważną datą. Kupując ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Nie kupuj typowych prezentów, które są kompletnie nieprzydatne, albo też każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie atrakcją urodzin i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 83 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 83 latka lub 83 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? Z przerzucę na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich rysunków w zakładce galeria, gdzie można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okazje. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace oraz sądzisz, że wybierając taką sprawisz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne rysunki nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 83!