Prezent na 84 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 84 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 84 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięcioczterolatka, jak również ośiemdziesięcioczterolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako przyjaciel, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić jakiś ciekawy prezent. W internecie możesz odszukać pełno pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 84 urodziny i to wcale nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co może się się przydać w na co dzień, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam wykonać dobry research lub oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 84 urodziny
prezent na 84

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 84 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 84, 84 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić na tej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 84!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 84 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że świętowane ośiemdziesięcioczwarte urodziny bliskiego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo też nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie przebojem imprezy i nie skończy się tylko na tym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 84 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 84 latka lub 84 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Z przerzucę na kartkę Twój pomysł, który następnie z przyjemnością podarujesz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich innych prac w zakładce galeria, gdzie znajdziesz wiele inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki i uważasz, że kupując taką sprawisz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta lub też jego praca. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 84!