Prezent na 87 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 87 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 87 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięciosiedmiolatka, a także ośiemdziesięciosiedmiolatki. Oczywiście niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić jakiś ciekawy prezent. Online możesz znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 87 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co może się się przydać w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej zrobić porządny research lub oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 87 urodziny
prezent na 87

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 87 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 87, 87 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub zamówić na mojej stronie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 87!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 87 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że ośiemdziesięciosiódme urodziny bliskiego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Zdecydujesz się na zamówienie?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które jest teraz niezwykle popularne. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się hitem imprezy i nie raz będziesz go zamawiać. Zachęcam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 87 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 87 latka lub 87 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Z przeleję na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich rysunków w zakładce galeria, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz uważasz, że wybierając taką podarujesz idealny prezent drugiej osobie? Może nie znalazłeś idealnie dopasowanej karykatury? Z chęcią narysuje indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne rysunki nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 87!