Prezent na 98 urodziny

Zbliżają się 98 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 98 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięcioośmiolatka czy też dziewięćdziesięcioośmiolatki. W niektórych domach przykładają większą wagę do tego dnia, inni znowu mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 98 urodziny i to wcale nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co przydaje się w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Najlepiej wykonać porządny research lub oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 98 urodziny
prezent na 98

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 98 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami typu: gorąca 98, 98 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 98!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci własne 98 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że obchodzone dziewięćdziesięcioósme urodziny bliskiego to niezwykle istotna data. Wybierając ręcznie stworzony obraz, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo po prostu każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie przebojem tego dnia i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 98 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 98 latka lub 98 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, wybrany rozmiar

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie kupując taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie są mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta albo to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 98!