Prezent na andrzejki

Masz zamiar znaleźć ciekawy prezent dla swoich bliskich? Coraz bliżej andrzejki i nie masz pomysłu na ten szczególny podarunek? Wybierz coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się perfekcyjną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na andrzejki? Wybieramy dopasowane prezenty!

W internecie znajdziesz pełno ciekawych pomysłów, na pewno sam też myśląc o andrzejek masz ich całkiem sporo. Z łatwością można znaleźć dużo sklepów online, które mają w ofercie ogromne ilości ciekawych gadżetów, upominków, które powiązane są z tematyką andrzejek. Często na tym poszukiwania się kończą - w końcu tak najprościej jest załatwić kwestię zakupu prezentu. Może jednak zdecydujesz się na troszkę większy wysiłek i kupisz bardziej dopasowany prezent jakim jest karykatura?

Wśród dopasowanych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak koszulki, kubki, albo i inne dodatki, jednak trzeba przemyśleć się czy druga osoba będzie zachwycona z takiego prezentu.Idąc dalej praktycznie na dosłownie wszystkim można umieścić napis, specjalny grawer. Jeśli Twoim stanie w Twoim przypadku będzie to idealny prezent to nie powinieneś się zastanawiać, jednak jeżeli masz zamiar iść w innym kierunku to polecam zdecydować się na rękodzieło, a konkretniej na oferowane przeze mnie rysunki na andrzejki!

prezent na andrzejki
andrzejki - co kupić

Karykatura na andrzejki - sprawdzony pomysł prezentowy!

Wykonywałam już ogromne ilości karykatur, w tym i właśnie karykatury na andrzejki. Dlatego też uważam, że właśnie tego typu prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! andrzejki to bardzo ważny dzień i dlatego też koniecznie trzeba pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - kupowane są na zasadzie zrzutki. Dzięki temu cena karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Pomysłów prezentowych jest wiele, jednak kto jak nie Ty powinien znać drugą osobę i wiedzieć co jej kupić na andrzejki! Może to powinno być związanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś śmiesznego lub przydatnego. W przypadku karykatury, to nic nas nie ogranicza - oprócz wyobraźni! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - ciekawe ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji andrzejek.

Szukanie opcji prezentowej z okazji andrzejek

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i ma to być właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Jeżeli masz już gotowy pomysł, potrzebujesz tylko dogadać kilka detali, to świetnie! Zadzwoń do mnie,a przygotuję szkic, kolejno będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na andrzejki,ale kompletnie nie masz pomysłów jak a powinna wyglądać, to proponuję zerknąć do galerii moich prac. Można tam znaleźć wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest andrzejki.

Wybierz gotowy prezent!

Przeważnie nadaje karykatury w sztywnych tubach, tak aby bezpiecznie dotarły do moich klientów. Proponuję także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że zyskujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na andrzejki

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów robię szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych korekt. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Robię tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy wszystko jest w porządku przyjmuje zapłatę i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.